Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Mrzení

GoOut

Zábava

Strach (ft. Lidi z instagramu)

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

1 hod 23 min

Bojíte se tmy? Duchů? Daní? V tomto díle se dotkneme našich iracionálních strachů z dětství: Proč jsme se báli spolknout pecky z melounu? Proč jsme si mysleli, že strašidla sice umí překonávat hranice mezi dimenzemi, ale zastaví je peřina přetažená přes hlavu? A jak je to vlastně s mimozemšťanama? Díl je tentokrát bez hostů, zato jsme si ale na feat pozvali přímo vás, posluchače a posluchačky, a zeptali se na vaše osobní strachy. A došlo i na všetečné dotazy, takže psí okénko bude taky.

Popis podcastu

Co člověk chodil světem, pronásledovalo ho mrzení. Najdeš ho v každém lidském počínání i osudu. Hovoříme o něm a smějeme se mu, protože nám nic jiného ani nezbývá. Jára Cerman, stand-up komik bez publika, a Kateřina Ondráčková, anxiety filled Braník holka z plakátu. A taky hluchej pes a hosté. Instagram: @mrzeni_podcast Mrzení vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každý lichý čtvrtek.