Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Projevy ženského těla (ft. Pakočka)

Mrzení

GoOut

Zábava

Projevy ženského těla (ft. Pakočka)

Obrázek epizody Projevy ženského těla (ft. Pakočka)

Poslechněte si podcast

28. 4. 2022

59 min

V tomto díle odhalíme šokující pravdu. I ženy navzdory zkazkám zvrací a kadí. S naší hostkou Pakočkou jsme se rozhodli probrat téma, které nám ženám způsobuje často trauma. Patriarchát to totiž zařídil tak, že ač se muž může zvednout a zahlásit “Tak já jdu srát”, většina žen bude ve společnosti pokorně trpět, vymýšlet strategii, jak to udělat co nejmíň nápadně, a pak bude vykládat kamarádkám, jaký trauma to káďo během romantickýho víkendu s příťou bylo. Původně jsme si sice povídali o nultých letech, módě a DIY betonových crafts, ale po hodině nahrávání zjišťujeme, že funguje pouze jeden mikrofon, tak se znaveni životem pouštíme do nahrávání nanovo, tentokrát s podstatně ošklivějším, ale o to srandovnějším contentem. Proč je Jára Tzermann v každé domácnosti tím, kdo nasazuje rukavici délky po zápěstí, aby vzápětí strčil ruku do záchodu až po rameno? Taky probereme posluchačské dotazy a uděláme reenactment pořadu Bohuše a Lucinky.

Vherohero.co/mrzenipřineseme téměr hodinový obsah, kde vášnivě probereme naše nejhorší kalbahistorky a celkově dobu, kdy jsme chodili na střední školu. Jára prozradí, jaká vzpomínka ho dodnes zaručeně “rozblije” a Kateřina přidá k dobru historku o tom, co se dělo po nahrávání s Honzou Nedbalem.