Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Kritika (ft. Terezie Kovalová)

Mrzení

GoOut

Zábava

Kritika (ft. Terezie Kovalová)

Obrázek epizody Kritika (ft. Terezie Kovalová)
Play

Poslechněte si podcast

25. 11. 2021

53 min

Renesančí žena Terezie Koval se s náma vrhla po hlavě do rozboru toho, co je s lidma dneska špatně. A protože jsme všichni tři velcí myslitelé (duh), výsledkem je tato teorie: Všechny problémy vychází z toho, že nás ve škole ani doma neučej správně komunikovat. A pak jsou lidi zlí jak sami na sebe, tak jeden na druhýho. A na sociálních sítích třikrát tolik. P.S.: Pokud se ptáš, jestli v dílu padne i "žijeme ve společnosti", tak ano. Několikrát. P.P.S.: Filozofie pokračuje v bonusové části na HeroHero (pouze pro starší a pokročilé).

Popis podcastu

Co člověk chodil světem, pronásledovalo ho mrzení. Najdeš ho v každém lidském počínání i osudu. Hovoříme o něm a smějeme se mu, protože nám nic jiného ani nezbývá. Jára Cerman, stand-up komik bez publika, a Kateřina Ondráčková, anxiety filled Braník holka z plakátu. A taky hluchej pes a hosté. Instagram: @mrzeni_podcast Mrzení vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každý lichý čtvrtek.