Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Hypochondři a illness fakers (ft. Zagami Jericho)

Mrzení

GoOut

Zábava

Hypochondři a illness fakers (ft. Zagami Jericho)

Obrázek epizody Hypochondři a illness fakers (ft. Zagami Jericho)

Poslechněte si podcast

12. 5. 2022

53 min

Munchausenův syndrom, předstírání nemocí a další "bordel" v hlavě. Kdo a co jsou hypochondři a proč jsou další položkou na Járově seznamu nepřátel? Je třeba mít strach u lékaře a opravdu se přežíráme? Promluvit si o našich mentálních krajinách spojených se zdravím přišla hudebnice, memeoložka a producentka Zagami Jericho. Ta se vrhla do rabbit hole zvané illness fakers pomocí oblíbené platformy Reddit. Užijte si díl, kde se bavíme vážně o velmi specifickém mrdání v hlavě.

Naherohero.co/mrzenise do problematiky ponoříme hluboko jako potápěči hledající sudy na dně Orlíku. Stejně jako oni hledáme vysvětlení kdo, co a proč. Téma navíc obohatíme o kulturní tipy - konkrétně seriály a filmy, kde najdete postavy s nejednou ze zmíněných diagnózek.

Popis podcastu

Co člověk chodil světem, pronásledovalo ho mrzení. Najdeš ho v každém lidském počínání i osudu. Hovoříme o něm a smějeme se mu, protože nám nic jiného ani nezbývá. Jára Cerman, stand-up komik bez publika, a Kateřina Ondráčková, anxiety filled Braník holka z plakátu. A taky hluchej pes a hosté. Instagram: @mrzeni_podcast Mrzení vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každý lichý čtvrtek.