Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody A pak přišla láska… (ft. Šimon Holý)

Mrzení

GoOut

Zábava

A pak přišla láska… (ft. Šimon Holý)

Obrázek epizody A pak přišla láska… (ft. Šimon Holý)

Poslechněte si podcast

24. 11. 2022

58 min

Šimonův film o snaze najít v životě (pomocí trochy ezoteriky) kousek lásky právě míří do kin, tak jsme společně probrali nejen to, jak film vznikal, ale hlavně samotné tzv. EZO. Kolik balíčků tarotových karet je potřeba na natáčení a kdo ze štábu byl Král pér (podle erotického tarotu)? A jak to s tou láskou vlastně v době seznamek a otevřených vztahů je? O tom se pobavíme v druhé části, až se dostatečně pobavíme trendem neošamanek typu Heleny Houdové. Taky vám poradíme v obou částech spoustu hodnotných tipů, jak zbohatnout (hear me out: Only tarot fans). 

herohero.co/mrzeni

 se pobavíme našimi randícimi eskapádami posledních let, oprášíme tinder, holokaust a selfíčka z berlínského pomníku, fotbal, pasivní příjem a vše uzavřeme láskou. Jo a vyshamujeme Bohuše Matuše, protože říct, že jeho manželka vypadá po plastice jako desetiletá holčička, není úplně košer.

Popis podcastu

Co člověk chodil světem, pronásledovalo ho mrzení. Najdeš ho v každém lidském počínání i osudu. Hovoříme o něm a smějeme se mu, protože nám nic jiného ani nezbývá. Jára Cerman, stand-up komik bez publika, a Kateřina Ondráčková, anxiety filled Braník holka z plakátu. A taky hluchej pes a hosté. Instagram: @mrzeni_podcast Mrzení vzniká pod hlavičkou GoOut a vychází každý lichý čtvrtek.