Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #14 Možná je to jinak | O spiritualitě s nohama na zemi | Rozhovor s Barborou Krchovovou

Možná je to jinak

Kristýna Rássová

Osobní rozvoj

#14 Možná je to jinak | O spiritualitě s nohama na zemi | Rozhovor s Barborou Krchovovou

Obrázek epizody #14 Možná je to jinak | O spiritualitě s nohama na zemi | Rozhovor s Barborou Krchovovou

Poslechněte si podcast

27. 7. 2022

1 hod 6 min

Ve čtrnácté epizodě rozebíráme společně s Baru téma - Spiritualita s nohama na zemi. Proč je tak důležité být stále uzemnění a "neodlítnout"? Mít balanc mezi fyzickým i duchovním světem? Jak poznat kvalitní kakaovou ceremonii? A také jsme se dotkly tématu spirituálních trendů, a proč si dávat pozor na spirituální manipulátory. 


IG hostky: S nohama na zemi https://instagram.com/snohamanazemi?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Transformační srpnový pobyt pro ženy: https://www.moznajetojinak.cz/transformacni-pobyt/ 

Holistický koučink se mnou: https://www.moznajetojinak.cz/holisticky-koucink/ 

Transformační meditace: https://www.moznajetojinak.cz/transformacni-meditace/ A nezapomeň mě sledovat na mém IG pro více motivace a inspirace: https://www.instagram.com/moznajetojinak/

Popis podcastu

Ahoj! Já jsem Kristý a moc tě vítám v podcastu Možná je to jinak! Pokud tě zajímá osobní rozvoj, zákon přitažlivosti, hojnost ve všech oblastech života, podnikání, spiritualita a v neposlední řadě taky zdravý životní styl, tak jsi tu správně. Snažím se lidi inspirovat a motivovat k tomu, aby si tvořili život podle svých nejkrásnějších představ a plnili si i ty nejdivočejší sny. Můžeš mě najít na mém instagramu https://www.instagram.com/moznajetojinak/?hl=cs a blogu https://moznajetojinak.cz/ .