Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Na pivu s Civalem #4: Tomáš Vyskočil

MovieZone Live Speciál

MovieZone

Kultura

Na pivu s Civalem #4: Tomáš Vyskočil

Obrázek epizody Na pivu s Civalem #4: Tomáš Vyskočil

Poslechněte si podcast

8. 3. 2021

2 hod 7 min

Další epizoda Civalových rozhovorů jde hodně do minulosti. Tomáš Vyskočil stál u zrodu filmových online magazínů v ČR a svým způsobem má prsty v kariéře každého zakládajícího redaktora MovieZone.cz. Dvě hodiny povídání o dřevních dobách filmových webů, zrodu TrailerZone a MovieZone, ale i kdysi plánovaném mergeru ČSFd a filmového magazínu FilmPUB.cz, začátcích seriálových webů u nás, a také o žhavé současnosti legálního filmového obsahu na VOD a online obecně, kde se Tomáš angažuje svými projekty jako Filmtoro a nově i Flixpatrol. Jestli chcete mít prst na tepu doby, co se týče filmové žurnalistiky, tohle nesmíte minout!

Popis podcastu

Czech language podcast about cult movies of yesteryear. Presented by two guys from MovieZone.cz. In living color on YouTube and MovieZone.cz. New episode every other week.