Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Na pivu s Civalem #24: Adam Sedlák, režisér Bangera, Domestika a Semestru

MovieZone Live Speciál

MovieZone

Kultura

Na pivu s Civalem #24: Adam Sedlák, režisér Bangera, Domestika a Semestru

Obrázek epizody Na pivu s Civalem #24: Adam Sedlák, režisér Bangera, Domestika a Semestru

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

1 hod 4 min

S jedním z nejvýraznějších českých režisérů si Cival povídal o české rapové scéně, natáčení snímku Banger., zákulisí českého filmu, nebo jeho encyklopedických znalostech evropských kameramanů. Dojde i na FAMU vs. Písek, nebo sestřih Jaromíra Jágra v akčním béčku Náhlá smrt. Během téhle hodinky se rozhodně nudit nebudete, jen nám odpuste tu slabší zvukovou kvalitu, kdy jsme museli se střihem audia tentokrát (podobně jako v minulé relaci) doslova čarovat.

Web: https://www.moviezone.cz FB: https://www.facebook.com/moviezonecz IG: https://www.instagram.com/moviezonecz Patreon: https://www.patreon.com/mzlive CSFd: https://www.csfd.cz/film/1010888-na-pivu-s-civalem/recenze/

Popis podcastu

Podcastové verze oblíbených pořadů z MovieZone.cz: Rozjímání nad novými filmy v MZ Live, vzpomínání na klasiky v MZ Live Speciály, sledování trendů v Encyklopedii akčního filmu, Filmy v síti plné tipů a ještě mnohem, mnohem víc!