Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Na pivu s Civalem #12: Petr ”Kocour” Čihula, zakladatel MZ, redaktor i programátor filmových webů

MovieZone Live Speciál

MovieZone

Kultura

Na pivu s Civalem #12: Petr ”Kocour” Čihula, zakladatel MZ, redaktor i programátor filmových webů

Obrázek epizody Na pivu s Civalem #12: Petr ”Kocour” Čihula, zakladatel MZ, redaktor i programátor filmových webů

Poslechněte si podcast

21. 9. 2021

1 hod 38 min

Protože jsme zjistili, že máte redakční pokecy rádi a nostalgie obecně táhne, uspořádal Cival při testování studia (omluvte drobný brum v pozadí, špatně zapojené napájení) ještě jednu výpravu do hluboké minulosti MovieZone, TrailerZone a obecně filmových webů. Tentokrát přišel do studia Kocour! Petr Čihula programoval značnou část zmíněných webů, otiskl své prsty i v ČSFd, ale hlavně napsal skoro dva tisíce textů. Jak jeho láska k filmům začínala a jak je to s ní dnes?

Web: https://www.moviezone.cz FB: https://www.facebook.com/moviezonecz IG: https://www.instagram.com/moviezonecz Patreon: https://www.patreon.com/mzlive

Popis podcastu

Podcastové verze oblíbených pořadů z MovieZone.cz: Rozjímání nad novými filmy v MZ Live, vzpomínání na klasiky v MZ Live Speciály, sledování trendů v Encyklopedii akčního filmu, Filmy v síti plné tipů a ještě mnohem, mnohem víc!