Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody MovieZone Live Speciál: Tři králové

MovieZone Live Speciál

MovieZone

Kultura

MovieZone Live Speciál: Tři králové

Obrázek epizody MovieZone Live Speciál: Tři králové

Poslechněte si podcast

28. 4. 2022

33 min

Krátké vzpomínání na často opomíjený film, ve kterém George Clooney před a David O. Russell za kamerou společně se zaťatými zuby tvořili něco krásného a důležitého zároveň. Sice si při tom vjížděli do vlasů a studio z toho bylo poněkud neklidné, ale výsledek jednoznačně stojí za to a dokazuje, že autorský film na konci devadesátek nebyl mrtvý. Tři králové vypadají na první pohled jako válečný heist film, ale když ho začnete loupat jako cibuli, najdete v něm mnohem víc.

MovieZone Extended Universe: Web: https://www.moviezone.cz FB: https://www.facebook.com/moviezonecz IG: https://www.instagram.com/moviezonecz CSFD: https://www.csfd.cz/film/688751-moviezone-live-special/ Patreon: https://www.patreon.com/mzlive

Popis podcastu

Podcastové verze oblíbených pořadů z MovieZone.cz: Rozjímání nad novými filmy v MZ Live, vzpomínání na klasiky v MZ Live Speciály, sledování trendů v Encyklopedii akčního filmu, Filmy v síti plné tipů a ještě mnohem, mnohem víc!