Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MovieZone Live Speciál: Con Air

MovieZone Podcast

MovieZone

Kultura

MovieZone Live Speciál: Con Air

Obrázek epizody MovieZone Live Speciál: Con Air

Poslechněte si podcast

23. 9. 2021

30 min

Cameron Poe letí domů. Jedna z největších akčních pecek devadesátých let je těžko uchopitelným mixem žánrů, kvůli kterému se vyplatí nahlédnout do zákulisí vzniku. Jerry Bruckheimer se na natáčení vydával už bez Dona Simpsona, ale o to odhodlaněji po úspěšné Skále. Nicolas Cage to zažívá přerod v plnohodnotného akčního hrdinu pod dohledem herců oskarového kalibru. Věděl ale vůbec někdo na place, co chce natočit? Třaskavý blockbuster plný záměrného i zcela náhodného humoru baví i po letech. A královsky jsme se bavili i my při natáčení tohoto speciálu.

MovieZone Extended Universe: Web: https://www.moviezone.cz FB: https://www.facebook.com/moviezonecz IG: https://www.instagram.com/moviezonecz CSFD: https://www.csfd.cz/film/688751-moviezone-live-special/ Patreon: https://www.patreon.com/mzlive