Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MovieZone Live #184

MovieZone Live Speciál

MovieZone

Kultura

MovieZone Live #184

Obrázek epizody MovieZone Live #184

Poslechněte si podcast

6. 5. 2022

1 hod 34 min

Dneska je to trochu klidnější, ale neméně dlouhé, protože zatímco filmů na recenzování je méně, s dotazy přes Patreon jste se pořádně rozšoupnuli. Řešíme celovečerní Vyšehrad, komiksového Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství, drsného Seveřana, Metalové lordy z Netflixu nebo lechtivý horor jménem X. To vše v Civalově studiu, Bermudském trojúhelníku technických závad a magnetu sprostých slov a barvitých urážek. Však byste to ani jinak nechtěli, no ne?

Web:https://www.moviezone.czFB:https://www.facebook.com/moviezoneczIG:https://www.instagram.com/moviezoneczPatreon:https://www.patreon.com/mzliveCSFd:https://www.csfd.cz/film/303130-moviezone-live/prehled/

Popis podcastu

Czech language podcast about cult movies of yesteryear. Presented by two guys from MovieZone.cz. In living color on YouTube and MovieZone.cz. New episode every other week.