Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody MovieZone Live #179

MovieZone Live Speciál

MovieZone

Kultura

MovieZone Live #179

Obrázek epizody MovieZone Live #179

Poslechněte si podcast

3. 2. 2022

1 hod 59 min

Skoro dvě hodiny. Třináct recenzí. Osmnáct zodpovězených dotazů z Patreonu. Tentokrát jsme se opravdu nedrželi zpátky. Mám to tu všechno vypisovat? Emmerichův Moonfall, Del Torova Ulička přízraků, Coenův MacBeth, festivalový Bod varu, pátý Vřískot, zajímavě nezajímavý C'Mon C'Mon, tuzemská Mimořádná událost a další a další (viz rozcestník). Příjemnou zábavu přejeme!

Web: https://www.moviezone.cz FB: https://www.facebook.com/moviezonecz IG: https://www.instagram.com/moviezonecz Patreon: https://www.patreon.com/mzlive CSFd: https://www.csfd.cz/film/303130-moviezone-live/prehled/

Popis podcastu

Podcastové verze oblíbených pořadů z MovieZone.cz: Rozjímání nad novými filmy v MZ Live, vzpomínání na klasiky v MZ Live Speciály, sledování trendů v Encyklopedii akčního filmu, Filmy v síti plné tipů a ještě mnohem, mnohem víc!