Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Filmy v síti #25: Streamovací války jedou naplno!

MovieZone Live Speciál

MovieZone

Kultura

Filmy v síti #25: Streamovací války jedou naplno!

Obrázek epizody Filmy v síti #25: Streamovací války jedou naplno!

Poslechněte si podcast

1. 5. 2022

47 min

Váš oblíbený pořad přináší nejen zaručené tipy dvou redaktorů, ale i vyhlídku očekávaných novinek do konce měsíce. Klasicky pro vás máme dva filmové tipy a nabitou nadílku na českých i dalekých VOD. Na začátku pořadu řešíme do detailu aktuální situaci kolem streamovacích válek, příchod Disney+, ale i zaškobrtnutí Netflixu. Také chválíme dokument o Tonym Hawkovi s podtitulkem Dokud kolečka neupadnou (HBO Max), Vašek se zamyslí nad devadesátiminutovými komediemi a doporučí Vrchní, prchni. Matěj zas připomene Kurýra a zamyslí se nad tím, proč je Jason Statham největší akční hvězdou historie. Květnová nabídka je pořád spíš slabší, ale něco ze dna hrnce jsme přece jenom vyškrábali. Díky za vaši přízeň!

MovieZone Extended Universe: Web:https://www.moviezone.czFB:https://www.facebook.com/moviezoneczIG:https://www.instagram.com/moviezoneczPatreon:https://www.patreon.com/mzlive