Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

MovieZone Live Speciál

MovieZone

Kultura

Filmy v síti #13

Play

Poslechněte si podcast

4. 5. 2021

58 min

Váš oblíbený pořad přináší nejen zaručené tipy dvou redaktorů, ale i vyhlídku očekávaných novinek do konce měsíce a zamyšlení nad nejsledovanějšími tituly měsíce uplynulého. Z našich favoritů jsme tentokrát vybrali Toma Sellecka v Austrálii ve westernu Quigley u protinožců, Hardcore Henry od Ilji Naišulera, režiséra akčňáku Nikdo, zkoušíme vám do hlavy naprat i povedené drama Trestanec od režiséra Greenlandu nebo zvířecí dvojkombo Kořist a Mělčiny, když už se blíží ty výlety k vodě. Seriálovým tipem je tentokrát nová nadějná kriminálka Nevina. Květnové premiéry jsou obstojně napěchované, takže si určitě vyberete i tady. Díky za vaši důvěru a příjemný poslech!

MovieZone Extended Universe: Web: https://www.moviezone.cz FB: https://www.facebook.com/moviezonecz IG: https://www.instagram.com/moviezonecz Patreon: https://www.patreon.com/mzlive

Popis podcastu

Podcastové verze oblíbených pořadů z MovieZone.cz: Rozjímání nad novými filmy v MZ Live, vzpomínání na klasiky v MZ Live Speciály, sledování trendů v Encyklopedii akčního filmu, Filmy v síti plné tipů a ještě mnohem, mnohem víc!