Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Filmy v síti #11

MovieZone Live Speciál

MovieZone

Kultura

Filmy v síti #11

Obrázek epizody Filmy v síti #11

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

1 hod 16 min

Váš oblíbený pořad přináší nejen zaručené tipy dvou redaktorů, ale i vyhlídku očekávaných novinek do konce měsíce a zamyšlení nad nejsledovanějšími tituly měsíce uplynulého. A protože tu máme lockdown, nabízíme dvojnásobnou porci tipů: černobílou chuťovku od Coppoly (Dravé ryby), sedmdesátkový thriller Čínský syndrom, hravé blbinky Znovu 17 a Malí válečníci, nebo přehlíženou Nenasytnou Tiffany, echt akčňák Zúčtování v Malém Tokiu, osobitou kriminálku Co dělat v Denveru, když člověk nežije, nebo jednoho z těch lepších béčkových Stathamů (Safe). Plus opravdu bohatý program na březen, což je důvodem natažené stopáže... doufáme, že si vyberete a ve zdraví březen přečkáte. Díky za vaši důvěru!

MovieZone Extended Universe: Web:https://www.moviezone.czFB:https://www.facebook.com/moviezoneczIG:https://www.instagram.com/moviezoneczPatreon:https://www.patreon.com/mzlive

Popis podcastu

Czech language podcast about cult movies of yesteryear. Presented by two guys from MovieZone.cz. In living color on YouTube and MovieZone.cz. New episode every other week.