Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Epizoda č.64 - Spontánní uzdravení z rakoviny, co to vlastně znamená a jak jej dosáhnout v našem životě

Moje cesta® (od diagnózy rakovina k pevnému zdraví)

Pavel Vojtek

Vzdělání

,

Osobní rozvoj

Epizoda č.64 - Spontánní uzdravení z rakoviny, co to vlastně znamená a jak jej dosáhnout v našem životě

Obrázek epizody Epizoda č.64 - Spontánní uzdravení z rakoviny, co to vlastně znamená a jak jej dosáhnout v našem životě

Poslechněte si podcast

24. 3. 2023

32 min

Vítejte v epizodě č.64, které bude pojednávat o neuvěřitelném fenoménu známém jako Spontánní uzdravení z rakoviny. V průběhu několika minulých let jsem o tomto fenoménu spontánního uzdravení, které jsem si v roce 2017 zažil, mluvil mnohokrát v různých videích, epizodách mého podcastu Moje cesta, ale i na našich online webinářích o cestě uzdravení z rakoviny. Smyslem dnešní epizody je jasné a nezpochybnitelné dovysvětlení celého tohoto fenoménu Spontánního uzdravení z rakoviny. Co jej předchází a přesně kdy a hlavně u koho se toto uzdravení z rakoviny (ne léčení klasickou bílou medicínou) projeví. Jasným a jednoduchým jazykem v průběhu této půlhodinové epizody se dozvíte, co musíte sami udělat, aby jste Spontánní uzdravení z rakoviny zažili.

Dozvíte se rovněž, co Vám v spontánním uzdravení z rakoviny (a nebude to příjemné zjištění) může zabránit. Klasická bílá alopatická medicína a současná medicínská věda jej totiž zesměšňují, média cenzurují, v tom lepším případě zpochybňují. A je to z toho důvodu, že z něj mají strach. Mají strach z probuzení velké masy lidí a uvědomění si základní pravdy života, která nám byla vymazána z naší podvědomé mysli a ta zní: Jsme tvůrci svých životů a ne oběti. Oběť svého života se na rozdíl od tvůrce nikdy nepídí po příčině své nemoci. A naopak hledá vždy zavinění a pak následně pomoc u druhých, v našem případě u lékařů a zařízení, která se už dávno nestarají o naše zdraví - nemocnicích. Poslechněte si tuto klíčovou a velmi důležitou epizodu č.64 s otevřenou Myslí. Nedopusťte, aby Vám ji Vaše dlouhodobě Vám implementované programy a předsudky začernili a zabránili tak proniknutí světla poznání a uvědomění. Spontánní uzdravení (nejenom) z rakoviny je tu totiž přichystáno pro každého z nás. To pochopíte pokud si poslechnete tuto s mainstreamem absolutně nejdoucí epizodu. Přeji Vám klid v Duši a nikým a ničím nerušený zážitek! Pavel Vojtek Holistic Cancer Survivor Mentor, Průvodce, Podcaster a nezávislý Blogger @PavelVojtekOfficial ⭕ Moje nová kniha "Dohoda s rakovinou" - www.Dohodasrakovinou.cz (popisuje vše nejenom o mém životě, ale i mém Spontánním uzdravení z rakoviny) ------------------------------------------------------------------------------- ? Přihlaste se na besedu o uzdravení z rakoviny - http://bit.ly/402mDHp ? Přihlaste se do aktuálního webináře o uzdravení z chronických nemocí - https://bit.ly/3djEaY3 ➡️ Přihlaste se odběru novinek na App Telegram - https://t.me/s/mojecesta1 | ➡️ Všechny info o Moje cesta® na jednom místě - https://linktr.ee/mojecesta

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/pavel-vojtek/message