Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Epizoda č.41 - O běhání, mém maratonu a jak mi běh a pravidelný pohyb pomohl k uzdravení z rakoviny

Moje cesta® (od diagnózy rakovina k pevnému zdraví)

Pavel Vojtek

Zdraví

Epizoda č.41 - O běhání, mém maratonu a jak mi běh a pravidelný pohyb pomohl k uzdravení z rakoviny

Obrázek epizody Epizoda č.41 - O běhání, mém maratonu a jak mi běh a pravidelný pohyb pomohl k uzdravení z rakoviny

Poslechněte si podcast

12. 5. 2022

23 min

O epizodě podcastu

Vítejte v epizodě č.41 ve které se s Vámi podělím o jednom mém neuvěřitelném zážitku (maratonu) a nastíním Vám jak mi pravidelný pohyb (hlavně běh a procházky v přírodě) pomohli k uzdravení z rakoviny.

Kdo mě pravidelně sleduje určitě ví, že jsem vášnivý běžec a taky ví, že mnohdy říkám, že jsem tu moji rakovinu prostě rozběhal.

A že můj milovaný běh je taky mojí dynamickou meditací, bez které si nedokážu svůj současný, tím pravým a opravdovým zdravím naplněný život vůbec představit.

Proto Vás vždy a (téměř) za každých okolností nabádám k pohybu na čerstvém vzduchu.  Nejlépe v přírodě a pokud možno pohybu aktivnímu.

Ne nadarmo je PRAVIDELNÝ POHYB neoddělitelnou součástí č.3 méhoProtokolu Moje cesta.

Pěticípého "Pentagramu zdraví" skládajícího se z 5ti základních částí, který mi pomohl na cestě spontánního uzdravení z rakoviny.

- Očista - Detox těla

- Očista - Detox Duše

- Pravidelný pohyb

- Kvalitní spánek

- Každodenní rituály

Bez léků a bez lékařů.

A pevně věřím, že pomůže i Vám.

Tak na nic nečekejte a dejte se do toho!

Pavel Vojtek | vášnivý běžec  hostitel podcastu Moje cesta

Vítejte v epizodě č.41 ve které se s Vámi podělím o jednom mém neuvěřitelném zážitku (maratonu) a nastíním Vám jak mi pravidelný pohyb (hlavně běh a procházky v přírodě) pomohli k uzdravení z rakoviny.   Kdo mě pravidelně sleduje určitě ví, že jsem vášnivý běžec a taky ví, že mnohdy říkám, že jsem tu moji rakovinu prostě rozběhal.   A že můj milovaný běh je taky mojí dynamickou meditací, bez které si nedokážu svůj současný, tím pravým a opravdovým zdravím naplněný život vůbec představit.   Proto Vás vždy a (téměř) za každých okolností nabádám k pohybu na čerstvém vzduchu.  Nejlépe v přírodě a pokud možno pohybu aktivnímu.   Ne nadarmo je PRAVIDELNÝ POHYB neoddělitelnou součástí č.3 mého Protokolu Moje cesta.   Pěticípého "Pentagramu zdraví" skládajícího se z 5ti základních částí, který mi pomohl na cestě spontánního uzdravení z rakoviny.    - Očista - Detox těla   - Očista - Detox Duše   - Pravidelný pohyb   - Kvalitní spánek   - Každodenní rituály   Bez léků a bez lékařů.   A pevně věřím, že pomůže i Vám.   Tak na nic nečekejte a dejte se do toho!   Pavel Vojtek | vášnivý běžec  hostitel podcastu Moje cesta   ? Přihlaste se do aktuálního webináře o uzdravení z chronických nemocí  - https://bit.ly/3FBvvd8 ➡️ Webinář Uzdravení z rakoviny pomocí PMC - https://youtu.be/61wqSq0n_6Q   ➡️ Všechny info o Moje cesta® na jednom místě - https://linktr.ee/mojecesta --- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/pavel-vojtek/message