Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Jemný pán - gentleman podcast

Daniel Smid

Móda

Klobouky, gumáky a parfémy staré 290 let.

Play

Poslechněte si podcast

22. 7. 2021

21 min

V této epizodě vám prozradím, komu byl doručena pohlednice bez adresy a jak to souvisí s klobouky, proč byste už nyní měli přemýšlet nad svými gumáky a jakou mají vazbu s Olympiádou a kde vzal nejznámější britský parfém své jméno, které vůbec nezní britsky. Vydejte se po stopách výjimečných firem, které se zabývají právě výrobou pánských oděvních doplňků a obuví. A tentokrát navíc nahlédnete do dílen, spíše laboratoří, ze kterých vycházejí jedny z nejzajímavějších vůní pánské světa.

Napište mi na daniel@danielsmid.cz jakékoli podněty k podcastu nebo náměty, jaká témata byste si na tomto místě přáli slyšet. Máte-li v souvislosti s pánskými oděvy nějaké dotazy, směřujte je na stejný e-mail, s radostí na ně v jednom ze speciálů odpovím. Vaše jméno nebude uvedeno, ctím Vaše právo na anonymitu. 

Dopřejte si knihu o pánském oblékání, doplňcích a obuvi. Objednejte na mém e-shopu https://www.danielsmid.cz/p/smart-casual-kniha-o-odevech-muzu/

Popis podcastu

Důvěryhodný zdroj informací a inspirace ze světa oděvů, doplňků a bot mužů. Náměty, tipy a návody, jak se lépe oblékat, jak využívat sílu doplňků a pečovat o oděvy. Seznámím vás také s historií oděvů, vybranými výrobci, kteří mě fascinují a také s příběhy, které se k pánským oděvům vážou. Představím vám také muže, kteří mě svým svérázným a osobitým stylem inspirovali v oblékání a nezapomenu také na své zážitky z ikonických míst, která představují esenci pánského oděvu. Najdete zde také recenze produktů, které za vás vyzkouším.