Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #39 V čem vydržíte v létě bez pocení? Tajemství italských obleků

Moderní hlas klasické elegance

Daniel Smid

Móda

#39 V čem vydržíte v létě bez pocení? Tajemství italských obleků

Obrázek epizody #39 V čem vydržíte v létě bez pocení? Tajemství italských obleků

Poslechněte si podcast

11. 5. 2022

16 min

V tomto dílu jde o hodně: oděvní látky na léto. Dozvíte se pár informací, které jsem do dnešního dne sám nevěděl. Povíme si, které materiály, mimo notoricky známého lnu, jsou vhodné, a z jistého pohledu mnohem vhodnější, na letní oděvy včetně obleků. Sdělím vám, proč se zkomolenina perských slov stala názvem pro vynikající letní tkaninu. Prozradím vám také jedno z tajemství italských obleků, a tedy i důvod, jak to, že mohou muži v oblasti Středozemí při teplotách přes 35 °C chodit v obleku, často s košilí a kravatou.

Pokud se chcete něco zeptat nebo máte námět na téma, zde je odkaz na můj Instagram profilhttps://www.instagram.com/danielsmid_cz/?hl=cs

Podrobnosti o tom, co dělám mimo tento podcast, najdete nawww.danielsmid.cz

Popis podcastu

Důvěryhodný zdroj informací ze světa oděvů, doplňků a obuvi mužů. Náměty, tipy a návody, jak se lépe oblékat, využívat sílu doplňků a pečovat o oděvy. Seznámíte se také s historií oděvů, vybranými výrobci a také s příběhy, které se k pánským oděvům vážou. Poznáte muže, kteří mě inspirovali v oblékání, mé zážitky z ikonických míst s vazbou na oděvy. Vyzkouším za vás produkty a řeknu vám o nich.