Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #19 Rámové boty, významní čeští ševci a starý pan Goodyear - rem.

Jemný pán - gentleman podcast

Daniel Smid

Móda

#19 Rámové boty, významní čeští ševci a starý pan Goodyear - rem.

Obrázek epizody #19 Rámové boty, významní čeští ševci a starý pan Goodyear - rem.

Poslechněte si podcast

25. 11. 2021

12 min

V této epizodě si budeme povídat o výjimečných, rámových botách, důvodech pro jejich zakoupení. Pohlédneme virtuálně na účtenky, které za takové boty dostanete předloženy a na ty ševce, kteří takové svým zákazníkům běžně vystavují. Seznámím vás také s tím, co mají pneumatiky společného s vašimi botami. Tím nemyslím v žádném případě to, že jsou jak "gumy" tak boty na zemi. 

První českou knihu o oděvech mužů, do které pan Bernhard Roetzel, autor světoznámého "Gentlemana" napsal úvodní slovo, můžete s mým podpisem pořídit na mých stránkách. Výjimečná verze této knihy je limitovaná na pouhých 300 ks a pár jich ještě mám: https://www.danielsmid.cz/p/limitovana-edice-knihy-smart-casual/

Jak můžete slyšet a také vidět, mluvím a píšu o oděvech a také chování. Vše, čemu se profesně věnuji, najdete na mých stránkách www.danielsmid.cz a na stránce www.etiketaustolu.cz

Vaše komentáře a dotazy mi, prosím, pište na můj instagram profil https://www.instagram.com/danielsmid_cz/?hl=cs

Popis podcastu

Důvěryhodný zdroj informací a inspirace ze světa oděvů, doplňků a bot mužů. Náměty, tipy a návody, jak se lépe oblékat, jak využívat sílu doplňků a pečovat o oděvy. Seznámím vás také s historií oděvů, vybranými výrobci, kteří mě fascinují a také s příběhy, které se k pánským oděvům vážou. Představím vám také muže, kteří mě svým svérázným a osobitým stylem inspirovali v oblékání a nezapomenu také na své zážitky z ikonických míst, která představují esenci pánského oděvu. Najdete zde také recenze produktů, které za vás vyzkouším.