Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #14 Oděvy na dostihy, parkur dress code a výjimečné koňské pólo.

Jemný pán - gentleman podcast

Daniel Smid

Móda

#14 Oděvy na dostihy, parkur dress code a výjimečné koňské pólo.

Obrázek epizody #14 Oděvy na dostihy, parkur dress code a výjimečné koňské pólo.

Poslechněte si podcast

14. 9. 2021

13 min

V této epizodě Vás provedu oblékáním a obouváním na výjimečné, většinou víkendové akce, spojené s jezdectvím. Podíváme se do tribun dostihových závodů, do VIP salonků s vynikajícím občerstvením při sledování parkuru, tedy jezdeckého skákání a v neposlední řadě také na hřiště koňského póla. Koně neodmyslitelně patří do světa mužů a odívání v blízkosti koní je vždy něčím jiné než v blízkosti jiných zvířat.

Odkaz na článek mého blogu doplněný o vhodné oděvy pro ženy najdete nahttps://www.danielsmid.cz/l/je-dress-code-na-dostihy-parkur-a-konske-polo-stejny/

Vaše dotazy, komentáře či náměty na další díly mi, prosím, pište na můj instagram profil danielsmid_cz

Popis podcastu

Důvěryhodný zdroj informací a inspirace ze světa oděvů, doplňků a obuvi mužů. Náměty, tipy a návody, jak se lépe oblékat, jak využívat sílu doplňků a pečovat o oděvy. Seznámíte se také s historií oděvů, vybranými výrobci, kteří mě fascinují a také s příběhy, které se k pánským oděvům vážou. Poznáte také muže, kteří mě svým svérázným a osobitým stylem inspirovali v oblékání a svěřím se Vám také s mými zážitky z ikonických míst, která představují esenci pánského oděvu. Najdete zde také recenze produktů, které za vás vyzkouším.