Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 09 Mystérium okolo "horkých bot" odhaleno

Jemný pán - gentleman podcast

Daniel Smid

Móda

09 Mystérium okolo "horkých bot" odhaleno

Obrázek epizody 09 Mystérium okolo "horkých bot" odhaleno

Poslechněte si podcast

9. 3. 2021

9 min

Vydejte se v mém doprovodu do prastarého továrního areálu, abychom ve studených nevytápěných koridorech hledali horký boty. Prožijte se mnou část dne, kdy jsem šel prastarým továrním areálem a tak trošku bloudil od budovy k budově a hledal ono číslo haly, ve kterém se nachází dílna, kde se tyto boty šijí. Navštívit ji můžete i virtuálně nawww.botyhorky.cz

Popis podcastu

Důvěryhodný zdroj informací a inspirace ze světa oděvů, doplňků a obuvi mužů. Náměty, tipy a návody, jak se lépe oblékat, jak využívat sílu doplňků a pečovat o oděvy. Seznámíte se také s historií oděvů, vybranými výrobci, kteří mě fascinují a také s příběhy, které se k pánským oděvům vážou. Poznáte také muže, kteří mě svým svérázným a osobitým stylem inspirovali v oblékání a svěřím se Vám také s mými zážitky z ikonických míst, která představují esenci pánského oděvu. Najdete zde také recenze produktů, které za vás vyzkouším.