Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 06 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Lucií Kutálkovou

Moderní hlas klasické elegance

Daniel Smid

Móda

06 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Lucií Kutálkovou

Obrázek epizody 06 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Lucií Kutálkovou

Poslechněte si podcast

20. 5. 2020

32 min

Vybudujte si rozumnou garderobu. To je dnešní téma. Šatník, který odpovídá tomu, co děláte a který bude pokrývat vaše požadavky v prostředí, ve kterém se pohybujete nejčastěji. Mým dnešní hostem je paní Lucie Kutálková, designérka, stylistka a oděvní návrhářka. Je zřejmě nadobro spjatá se její oděvní značkou LEEDA.

Šatník, který odpovídá tomu, co děláte a který bude pokrývat vaše požadavky v prostředí, ve kterém se pohybujete nejčastěji. Jestliže se denně pohybujete na jednáních se zákazníky, nemá smysl nakupovat desítky designových nebo exotických kusů oděvu. Vaše peníze vložte do třech až čtyřech klasických, vzájemně kombinovatelných setů. Kterých? Pusťte si nás do uší.

Více o Lucii Kutálkové najdete nawww.leeda.cz

Informace o tom, čemu se věnuji já se dozvíte nawww.danielsmid.cznebo na stránkách projektuwww.etiketaustolu.cz

Popis podcastu

Důvěryhodný zdroj informací ze světa oděvů, doplňků a obuvi mužů. Náměty, tipy a návody, jak se lépe oblékat, využívat sílu doplňků a pečovat o oděvy. Seznámíte se také s historií oděvů, vybranými výrobci a také s příběhy, které se k pánským oděvům vážou. Poznáte muže, kteří mě inspirovali v oblékání, mé zážitky z ikonických míst s vazbou na oděvy. Vyzkouším za vás produkty a řeknu vám o nich.