Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Jemný pán - gentleman podcast

Daniel Smid

Móda

06 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Lucií Kutálkovou

Play

Poslechněte si podcast

20. 5. 2020

32 min

Vybudujte si rozumnou garderobu. To je dnešní téma. Šatník, který odpovídá tomu, co děláte a který bude pokrývat vaše požadavky v prostředí, ve kterém se pohybujete nejčastěji. Mým dnešní hostem je paní Lucie Kutálková, designérka, stylistka a oděvní návrhářka. Je zřejmě nadobro spjatá se její oděvní značkou LEEDA. 

Šatník, který odpovídá tomu, co děláte a který bude pokrývat vaše požadavky v prostředí, ve kterém se pohybujete nejčastěji. Jestliže se denně pohybujete na jednáních se zákazníky, nemá smysl nakupovat desítky designových nebo exotických kusů oděvu. Vaše peníze vložte do třech až čtyřech klasických, vzájemně kombinovatelných setů. Kterých? Pusťte si nás do uší.

Více o Lucii Kutálkové najdete na www.leeda.cz

Informace o tom, čemu se věnuji já se dozvíte na www.danielsmid.cz nebo na stránkách projektu www.etiketaustolu.cz

Popis podcastu

Důvěryhodný zdroj informací a inspirace ze světa oděvů, doplňků a bot mužů. Náměty, tipy a návody, jak se lépe oblékat, jak využívat sílu doplňků a pečovat o oděvy. Seznámím vás také s historií oděvů, vybranými výrobci, kteří mě fascinují a také s příběhy, které se k pánským oděvům vážou. Představím vám také muže, kteří mě svým svérázným a osobitým stylem inspirovali v oblékání a nezapomenu také na své zážitky z ikonických míst, která představují esenci pánského oděvu. Najdete zde také recenze produktů, které za vás vyzkouším.