Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 05 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Táňou Havlíčkovou

Jemný pán - gentleman podcast

Daniel Smid

Móda

05 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Táňou Havlíčkovou

Obrázek epizody 05 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Táňou Havlíčkovou

Poslechněte si podcast

14. 5. 2020

29 min

Vítejte u dalšího dílu seriálu pro slečny a paní o jejich oblékání, stylu a moudrém šatníku. Máme tady téma, které spojuje to, co je vidět, a to co vidět není. Jak souvisí barvy a tvary s naší psychologií a pocity, jak se cítíme? Barvy a jejich vliv na psychiku jsou prozkoumány z mnoha stran. Najdeme s mým hostem ještě nový, jiný pohled na věc?

Jak působí barvy na naši pohodu a psychiku, jak se odráží v naší náladě a jak lze oděvem náladu zlepšit se zřejmě velmi detailně dozvíme od Táni Havlíčkové, se kterou se shoduji na tom, že oděvy by měly přímo odrážet naše nitro. To, co máme uvnitř by mělo být vidět navenek.

Více o Táni Havlíčkové se dočtete nawww.tanahavlickova.cz

Informace o tom, čemu se věnuji já se dozvíte nawww.danielsmid.cznebo na stránkách projektuwww.etiketaustolu.czPopis podcastu

Důvěryhodný zdroj informací a inspirace ze světa oděvů, doplňků a obuvi mužů. Náměty, tipy a návody, jak se lépe oblékat, jak využívat sílu doplňků a pečovat o oděvy. Seznámíte se také s historií oděvů, vybranými výrobci, kteří mě fascinují a také s příběhy, které se k pánským oděvům vážou. Poznáte také muže, kteří mě svým svérázným a osobitým stylem inspirovali v oblékání a svěřím se Vám také s mými zážitky z ikonických míst, která představují esenci pánského oděvu. Najdete zde také recenze produktů, které za vás vyzkouším.