Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 04 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Mirkou Talavaškovou

Moderní hlas klasické elegance

Daniel Smid

Móda

04 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Mirkou Talavaškovou

Obrázek epizody 04 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Mirkou Talavaškovou

Poslechněte si podcast

7. 5. 2020

27 min

Vše rozhodují boty, jsou zásadním oděvním doplňkem žen. A o tom je tento díl. Správně zvolenou obuví můžete svůj outfit pozvednout o úroveň výš. Naopak sešlapaná a „unavená“ obuv udělá z vašeho skvělého kostýmku oděv, který zůstane bez povšimnutí.

Na mé otázky týkající se bot, botiček, obuvi a lodiček bude dnes odpovídat Mirka Talavašková, návrhářka oděvů pro ženy s vytříbeným stylem. Kromě bot se jistě dotkneme i její vlastní tvorby pod obchodní značkou Talabay, co ji inspiruje a čemu se věnuje.

Více o Mirce Talavaškové najdete nawww.mirkatalavaskova.cz

A čemu se věnuji já? Jsem profesionální lektor moderní etikety, firemní kultury, korektního chování, oblékání na úrovni, tvorby osobního stylu a firemní image. Více o mě na mých stránkáchwww.danielsmid.cznebo stránkách projektuEtiketa u stolu.

Popis podcastu

Důvěryhodný zdroj informací ze světa oděvů, doplňků a obuvi mužů. Náměty, tipy a návody, jak se lépe oblékat, využívat sílu doplňků a pečovat o oděvy. Seznámíte se také s historií oděvů, vybranými výrobci a také s příběhy, které se k pánským oděvům vážou. Poznáte muže, kteří mě inspirovali v oblékání, mé zážitky z ikonických míst s vazbou na oděvy. Vyzkouším za vás produkty a řeknu vám o nich.