Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 03 Moc vám to sluší - Daniel šmíd s Natali Ruden

Jemný pán - Moderní hlas klasické elegance

Daniel Smid

Móda

03 Moc vám to sluší - Daniel šmíd s Natali Ruden

Obrázek epizody 03 Moc vám to sluší - Daniel šmíd s Natali Ruden

Poslechněte si podcast

29. 4. 2020

22 min

Téma tohoto dílu by se dalo shrnout do věty "Na základech stojí dům". Postavit dům na vratkých a špatných základech není dobrá investice. Nebojte, jste stále správně. O stavebnictví nebo finančním trhu se nebudeme bavit. Jste až po uši ponořeny v seriálu, kde se bavíme s významnými českými návrhářkami a stylistkami a ženami o vašem, dámském oblékání.

Bude i obyčejné tričko vypadat noblesně v kombinaci s kvalitním kostýmem z prestižního krejčovství? Jaký má na bílé tričko názor návrhářka a designérka oděvů Natali Ruden? ? Je možné i tento kus oděvu zkombinovat s nápadnými, bohatě zdobenými sukněmi?

Více o Natali Ruden najdete nawww.nataliruden.cz

A čemu se věnuji já? Přednáším ve firmách kurzy moderní etikety, firemní kultury, korektního chování, oblékání na úrovni, tvorby osobního stylu a firemní image. Více o mě na mých stránkáchwww.danielsmid.cznebo stránkách projektuEtiketa u stolu.