Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 02 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Klárou Nademlýnskou

Jemný pán - Moderní hlas klasické elegance

Daniel Smid

Vzdělání

,

Jak na to

02 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Klárou Nademlýnskou

Obrázek epizody 02 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Klárou Nademlýnskou

Poslechněte si podcast

22. 4. 2020

19 min

V tomto díle se dozvíte z úst dámy české návrhářské scény, paní Kláry Nademlýnské, jakým způsobem ona přistupuje k nakupování, zda vám je v něčem podobná a pokud ano, v čem. Jistě se nezapomenu zeptat na otázky, které z jsou mého mužského pohledu vašim ženským uším úplně cizí. Kdo ví…

Oblékáte se už od narození, oblékáte se téměř každý den. Dříve - v dětství - s vámi někdo oblečení nakupoval, možná také bez vás a vy jste se to vlastně ani nemohly naučit. Jakým způsobem vybírat, na co dávat pozor, jak nenaletět? Odpovědi na tyto otázky a další v tomto podcastu.

Více o Kláře Nademlýnské najdete na www.klaranademlynska.cz

A čemu se věnuji já? Přednáším ve firmách kurzy moderní etikety, firemní kultury, korektního chování, oblékání na úrovni, tvorby osobního stylu a firemní image. Více o mě na mých stránkách www.danielsmid.cz nebo stránkách projektu Etiketa u stolu .