Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 01 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Petrou Pilařovou

Jemný pán - Moderní hlas klasické elegance

Daniel Smid

Móda

01 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Petrou Pilařovou

Obrázek epizody 01 Moc vám to sluší - Daniel Šmíd s Petrou Pilařovou

Poslechněte si podcast

13. 4. 2020

19 min

Máte plný šatník věcí a přitom nevíte, co na sebe? Střídáte stále ty stejné kousky dokola? Máte v šatníku oděvy, které jste na sobě měla jen jednou nebo vůbec? Milé dámy, slečny, paní a pokud mě teď poslouchá i nějaký muž, pán či chlap, zdravím i vás. Děkuji, že jste se rozhodli strávit váš čas společně se mnou a s podcastem Moc vám to sluší o oblékání, moudrém šatníku a osobním stylu žen. Mé jméno je Daniel Šmíd a zdravím vás od mikrofonu zde do místa, kde jste vy.

Základem šatníku by se měla stát barva neutrální. Je vhodné začít s tmavě modrou? Nebo raději šedou barvou? Možná je také barva béžová nebo černá. Kdo ví… Mé pozvání k tomuto tématu přijala designérka oděvů, módní návrhářka a kreativní duše – paní Petra Pilařová.

Více o Petře Pilařové najdete na www.petrapilarova.cz

Kdo jsem já a čemu se věnuji je dosti podrobně popsáno na mých stránkách www.danielsmid.cz nebo také na www.etiketaustolu.cz