Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #1 Kateřina Šrahůlková - psychologická pomoc v uprchlických táborech

Mlčení zabíjí

Lékaři bez hranic

Společnost

#1 Kateřina Šrahůlková - psychologická pomoc v uprchlických táborech

Obrázek epizody #1 Kateřina Šrahůlková - psychologická pomoc v uprchlických táborech

Poslechněte si podcast

27. 10. 2020

26 min

S Kateřinou Šrahůlkovou o tom, jaké to je pomáhat dětem, které zažily válku, trápí je noční můry, mají panické záchvaty nebo mluví o sebevraždě.

Kateřina Šrahůlková je psycholožka a psychoterapeutka. Šest měsíců pracovala v roce 2020 v uprchlickém táboře Moria na řeckém ostrově Lesbos. Věnovala se především dětem. Její pacienti a pacientky se vyrovnávali s hrůzami, které zažili ve své domovině či po cestě do Evropy.

Podcast Mlčení zabíjí přináší svědectví Lékařů bez hranic. Sledujte nás, komentujte a sdílejte. Všechny ostatní informace naleznete na:http://www.lekari-bez-hranic.cz/mlceni-zabiji.

Připravili Tereza Haniaková a Zdeněk Chaloupka.

Zvukový design: Miroslav Chaloupka

Hudba: Nikola Prokopcová

Popis podcastu

Co se odehrává na místech, o kterých se málo mluví? Český podcast Lékařů bez hranic Mlčení zabíjí představí příběhy a svědectví expertů nejen lékařských oborů, a dostane vás tak alespoň na chvíli na misi. Lékaři bez hranic jsou mezinárodní zdravotnická a humanitární organizace, která poskytuje pomoc v konfliktních oblastech, po přírodních katastrofách a při epidemiích v desítkách zemí světa, a to nestranně, nezávisle a neutrálně.