Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vztahy v byznysu. Jak být úspěšný nejen v práci? | Jiří Peslar (Allrisk)

MladýPodnikatel.cz

MladýPodnikatel.cz

Byznys

Vztahy v byznysu. Jak být úspěšný nejen v práci? | Jiří Peslar (Allrisk)

Obrázek epizody Vztahy v byznysu. Jak být úspěšný nejen v práci? | Jiří Peslar (Allrisk)

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

47 min

V mých rozhovorech se občas věnuji i osobním tématům. Ačkoliv je MladýPodnikatel.cz především byznysové médium, osobní život je pro úspěch každého podnikatele a manažera nesmírně důležitý. Jak ho ale zvládnout? Právě o tom jsem si povídal s Jiřím Peslarem, který vede vlastní tým pojišťovacích makléřů a jako správný lídr s nimi často řeší i osobní témata. V rozhovoru, který si můžete přehrát i v našem podcastu, se podělil nejen o vlastní zkušenosti, ale i o zajímavé příběhy ze svého okolí. Tato epizoda je součástí podcastu www.mladypodnikatel.cz a moderuje ji Jiří Rostecký. Poslechněte si také prémiové rozhovory, ve kterých jdeme ještě více do hloubky a zveme si ty nejzajímavější hosty: https://bit.ly/MPpremium (Sponzorováno) Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu https://mladypodnikatel.cz/upozorneni.

Popis podcastu

Podcast Mladý podnikatel nabízí stovky rozhovorů s úspěšnými podnikateli, zkušenými manažery, freelancery, odborníky, specialisty na osobní rozvoj a s mnoha dalšími osobnostmi. Všechny rozhovory najdete najdete i jako video na www.mladypodnikatel.cz. Moderátorem a zakladatelem podcastu je Jiří Rostecký. Pamatujte prosím, že všechna doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné v našich podcastech je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o rady nebo doporučení z naší strany. Více zde: http://bit.ly/MPupozorneni