Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Ještě lepší rozhovory. Spouštíme předplatné

MladýPodnikatel.cz

MladýPodnikatel.cz

Byznys

Ještě lepší rozhovory. Spouštíme předplatné

Obrázek epizody Ještě lepší rozhovory. Spouštíme předplatné

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

4 min

O epizodě podcastu

Mnohem kvalitnější rozhovory. Témata rozebraná více do hloubky. Pečlivě vybraní hosté z řad nejzkušenějších podnikatelů Česka a Slovenska. A navíc 10 let zkušeností Jirky Rosteckého s budováním MladýPodnikatel.cz a tisíci firmami a živnostníky, které za tu dobu potkal. To vše a mnohem víc najdete v nových rozhovorech speciálně pro naše předplatitele. Přehrát si je můžete jako video na webu, ale i jako neveřejný podcast na cesty. Záleží, jaký tarif si vybere. Získáte tak zkušenosti, rady a know-how, které mohou výrazně posunout váš byznys a pomoct vám dělat lepší a kvalitnější rozhodnutí. To vše za cenu jednoho oběda. Přidejte se a zaregistrujte zde: https://mladypodnikatel.cz/predplatne Jakékoliv otázky a připomínky s vámi Jirka vyřeší na e-mailu predplatne@mladypodnikatel.cz
Mnohem kvalitnější rozhovory. Témata rozebraná více do hloubky. Pečlivě vybraní hosté z řad nejzkušenějších podnikatelů Česka a Slovenska. A navíc 10 let zkušeností Jirky Rosteckého s budováním MladýPodnikatel.cz a tisíci firmami a živnostníky, které za tu dobu potkal. To vše a mnohem víc najdete v nových rozhovorech speciálně pro naše předplatitele. Přehrát si je můžete jako video na webu, ale i jako neveřejný podcast na cesty. Záleží, jaký tarif si vybere. Získáte tak zkušenosti, rady a know-how, které mohou výrazně posunout váš byznys a pomoct vám dělat lepší a kvalitnější rozhodnutí. To vše za cenu jednoho oběda. Přidejte se a zaregistrujte zde: https://mladypodnikatel.cz/predplatne Jakékoliv otázky a připomínky s vámi Jirka vyřeší na e-mailu predplatne@mladypodnikatel.cz Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu https://mladypodnikatel.cz/upozorneni.