Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 200 farmářů v Kambodži. Jak funguje byznys pepře pepperfield? | Lukáš Hejtmánek

MladýPodnikatel.cz

MladýPodnikatel.cz

Byznys

200 farmářů v Kambodži. Jak funguje byznys pepře pepperfield? | Lukáš Hejtmánek

Obrázek epizody 200 farmářů v Kambodži. Jak funguje byznys pepře pepperfield? | Lukáš Hejtmánek

Poslechněte si podcast

1. 2. 2023

24 min

V Kambodži v jihovýchodní Asii jsou farmáři. A parta Čechů se rozhodla, že jim pomůže tamní pepř prodávat do zahraničí. Dnes pod značkou pepperfield spolupracují už s přibližně 200 farmáři a ušli obrovský kus cesty. Se spoluzakladatel a provozním ředitelem firmy Lukášem Hejtmánkem jsme si povídali jen o příběhu firmy, ale jak je v mých rozhovorech běžné, tak hlavně o fungování celého byznysu a co si z něj mohou odnést i další firmy. Tato epizoda je součástí podcastu www.mladypodnikatel.cz a moderuje ji Jiří Rostecký. Poslechněte si také prémiové rozhovory, ve kterých jdeme ještě více do hloubky a zveme si ty nejzajímavější hosty: https://bit.ly/MPpremium Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu https://mladypodnikatel.cz/upozorneni.

Popis podcastu

Podcast Mladý podnikatel nabízí stovky rozhovorů s úspěšnými podnikateli, zkušenými manažery, freelancery, odborníky, specialisty na osobní rozvoj a s mnoha dalšími osobnostmi. Všechny veřejné rozhovory najdete i jako video na www.mladypodnikatel.cz. Moderátorem a zakladatelem podcastu je Jiří Rostecký. Pamatujte prosím, že všechna doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné v našich podcastech je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o rady nebo doporučení z naší strany. Více zde: http://bit.ly/MPupozorneni