Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #9 Volodymyr Shagin: Byl jsem v Mariupolu, společnost je tam maximálně polarizovaná!

MindCast

Patrik a Kuba

Zdraví

#9 Volodymyr Shagin: Byl jsem v Mariupolu, společnost je tam maximálně polarizovaná!

Obrázek epizody #9 Volodymyr Shagin: Byl jsem v Mariupolu, společnost je tam maximálně polarizovaná!

Poslechněte si podcast

12. 5. 2022

1 hod 28 min

Tak to vidíte, konečně jsme se zbavili Covidu a najednou je tu Vláďa Putinů. Dnes už je to více než 70 dní co Rusko zaútočilo na Ukrajinu. To co se děje kousek od našich východních hranic známe pouze z televize, ale pro lidi jako je náš další host je to otočení reality o 180 stupňů. Poslechněte si příběh ukrajinského lékaře žijícího v Čechách, který má většinu rodiny uprostřed válkou zmítané oblasti.

Popis podcastu

Jsme dva kamarádi pohybující se již delší dobu na poli technologií pro medicínu. Na svých cestách jsme zjistili, že ne všechno musí být takové, jak se prezentuje v médiích. Moribundus není nemoc, pojídání mrkve zrak nezlepšuje a po špenátu vám svaly nevyrostou! Přinášíme Vám rozhovory se zdravotníky, kterým nevadí sdílet svůj upřímný pohled na věc. I mezi nimi totiž najdeme celebrity, skeptiky, mudrce, pejskaře, vtipálky, ale i nadšené dobrodruhy a snílky. Máme pouze jedno pravidlo - za všech okolností se snažit používat zdravý rozum, protože zdravý rozum znamená zdravou společnost.