Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #58 Proč je nahrávání ve studiu drahé?

Milionová Kapela

Milionová Kapela

Byznys

,

Kultura

#58 Proč je nahrávání ve studiu drahé?

Obrázek epizody #58 Proč je nahrávání ve studiu drahé?

Poslechněte si podcast

10. 3. 2021

28 min

Akustický prostor, mikrofony, počítač. Prostě veškerý hardware i software. Víš, co to má společného? Všechno stojí celkem dost peněz. A to je jeden z důvodů, proč tě nahrávání ve studiu bude stát víc, než u kamaráda v garáži plné obalů od vajíček. Když si ale dobře vybereš, rozhodně svých peněz litovat nebudeš. O tom je dnešní díl Milionové kapely s podtitulem “podpoř svého oblíbeného lokálního zvukaře”. Jaké jsou tvé zkušenosti s nahrávacími studii?

Piš napodcast@milionovakapela.com

Jak ve studiu neztratit čas, energii a peníze?

Udělej si z cvičení na nástroj zvyk

Pracuj na písničkách z pohodlí domova

https://youtu.be/fFPq86TUy78

Popis podcastu

Bez Milionu na účtě! Podcast pro začínající hudebníky. Hudební business není žádný med, poslouchej náš týdenní podcast a nauč se v tom chodit. Internet je plný videí, tutoriálů, článků a ebooků s podobnými radami, jenže pročítat se tím vším je jako oddělovat zrno od plev. Navíc, spousta z nich je v cizím jazyce a psaná odbornými termíny. Informace, rady, tipy a triky, které ti dáme, prošly několikaletým “masteringem” prostřednictvím našich vlastních zkušeností. Víme, co začínající hudebníky trápí, protože to samé jsme kdysi řešili my sami. Zároveň také cítíme, že na současné české scéně chybí začínajícím hudebníkům podobná informační platforma a chceme to změnit. Proto jsme vytvořili tento podcast.