Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Rozhovor s historikem Bohdanem Zilynskym, který o sobě říká, že je napůl Čech a napůl Ukrajinec

Mezi námi

Český rozhlas

Kultura

Rozhovor s historikem Bohdanem Zilynskym, který o sobě říká, že je napůl Čech a napůl Ukrajinec

Obrázek epizody Rozhovor s historikem Bohdanem Zilynskym, který o sobě říká, že je napůl Čech a napůl Ukrajinec

Poslechněte si podcast

23. 4. 2022

24 min

O epizodě podcastu

Dozvíme se jaká je momentálně situace ruských vysokoškoláků v českých školách, a na závěr ještě dostane slovo ředitel Down Syndrom centra z Banja Luky v Bosně a Hercegovině. To čeho dosáhl je zaznamenáno v dokumentárním filmu "Some New Broadway", který nedávno mělo příležitost vidět i pražské publikum. Připravila Tajana Mančalová. Moderuje Lidija Stevanovič.
Dozvíme se, jaká je momentálně situace ruských vysokoškoláků v českých školách. Rozhovor s ředitelem Down Syndrom centra z Banja Luky v Bosně a Hercegovině. To čeho dosáhl je zaznamenáno v dokumentárním filmu "Some New Broadway", který nedávno mělo příležitost vidět i pražské publikum. Připravila Tajana Mančalová. Moderuje Lidija Stevanovič.

Všechny díly podcastu Mezi námi můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.