Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody S Pavlem Novotným o tatínkovi, fotbalu a ODS, ze které přestup nevylučuje

Mezi čtyřma očima

Youradio Talk

Společnost

S Pavlem Novotným o tatínkovi, fotbalu a ODS, ze které přestup nevylučuje

Obrázek epizody S Pavlem Novotným o tatínkovi, fotbalu a ODS, ze které přestup nevylučuje

Poslechněte si podcast

11. 3. 2021

38 min

O epizodě podcastu

Starosta pražských Řeporyjí a výrazná tvář ODS Pavel Novotný nevylučuje, že odejde z této strany. Novotný to řekl moderátorce Heleně Šulcové v novém podcastu Mezi čtyřma očima, který exkluzivně uvádí podcastová aplikace Youradio Talk. Definitivně se rozhodne po sněmovních volbách, které budou na podzim. Novotný se v nich nedostal na kandidátku koalice Spolu, kterou kromě ODS tvoří také lidovci a TOP 09."Já si prostě připadám jako použitý kondom. Oni mě zradí, zneužíjí, znásilní a podrazí... Já přemýšlím poprvé v životě, jako reálně, Heleno, že odejdu z té strany."
Starosta pražských Řeporyjí a výrazná tvář ODS Pavel Novotný nevylučuje, že odejde z této strany. Novotný to řekl moderátorce Heleně Šulcové v novém podcastu Mezi čtyřma očima, který exkluzivně uvádí podcastová aplikace Youradio Talk. Definitivně se rozhodne po sněmovních volbách, které budou na podzim. Novotný se v nich nedostal na kandidátku koalice Spolu, kterou kromě ODS tvoří také lidovci a TOP 09. "Já si prostě připadám jako použitý kondom. Oni mě zradí, zneužíjí, znásilní a podrazí... Já přemýšlím poprvé v životě, jako reálně, Heleno, že odejdu z té strany."