Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Provádím asi 100 operací očí týdně | Pavel Němec o svém životě a profesi očního lékaře

MEDx Talks

Roche Česká republika

Vzdělání

,

Společnost

,

Osobní rozvoj

,

Medicína

,

Zdraví

Provádím asi 100 operací očí týdně | Pavel Němec o svém životě a profesi očního lékaře

Obrázek epizody Provádím asi 100 operací očí týdně | Pavel Němec o svém životě a profesi očního lékaře

Poslechněte si podcast

11. 6. 2024

18 min

Kombinace složitosti, přesnosti, adaptability a práce s mozkem dělá z lidského oka jeden z nejúžasnějších a nejdůležitějších orgánů těla. Hned po mozku je také druhým nejsložitějším orgánem. Jaká byla cesta k očnímu lékařství v případě MUDr. Pavla Němce, prezidenta vitreoretinální společnosti? Co na tomto oboru oceňuje? A na co si musí při operacích oka dávat největší pozor? Odpovědi na tyto a další otázky si můžete poslechnout v rámci dalšího dílu MEDx Talks.

Veeva kód: M-CZ-00003881

MEDx Talks je projekt pro pacienty s různými diagnózami a jich blízké. Nemocným lidem má dodat energii a povzbuzení, že i s vážným onemocněním se dá žít a člověk se nemusí přestat radovat ze života. Na jevišti MEDx Talks vystupují pacienti, lékaři i další zajímaví a inspirativní lidé mimo oblast zdravotnictví, kteří dokázali zdolat na první pohled nepříznivou situaci. Ústředním motivem MEDx Talks je neformálním, přitažlivým a srozumitelným projevem inspirovat ostatní a ukázat jim cestu k naději.

Všechny díly najdete na www.medxtalks.cz

Music by audionautix.com

Roche s.r.o., Futurama Business Park Bld F
Sokolovská 685/136f, 186 00 Praha 8
Tel.:+420 220 382 111, www.roche.cz

Všechna práva vyhrazena. Žádná část sdělení nesmí být kopírována nebo rozmnožována s cílem dalšího rozšiřovaní jakýmkoli způsobem a v jakékoli formě bez souhlasu Roche s.r.o.