Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Medici Boni Podcast

Medici Boni

Společnost

#014 Spánková deprivace a jak se s ní poprat

Play

Poslechněte si podcast

3. 5. 2021

35 min

Povídali jsme si o tom, jak na nás spánková deprivace působí, jak se s ní lépe vyrovnat a taky třeba o tom, jestli je dobré pít kávu hned po probuzení a jak nám může pomoct ledová sprcha nebo kreatin. Pokud spíte méně, než byste měli, je o to více důležitá kvalita spánku. V epizodě jsme zmínili několik zásad spánkové hygieny, kterými můžete kvalitu svého spánku ovlivnit. Doufáme, že se vám další díl naší minisérie bude líbit a dozvíte se v něm užitečné tipy, jak přežít den třeba po náročné službě

Popis podcastu

Od mediků pro mediky, a všechny další zájemce, o světě medicíny přímo z první ruky. Trocha vyprávění, studií a rozhovorů na akademické půdě. O úskalích a slastech studia na lékařské fakultě, o zkušenostech ze zahraničí či o nejnovějších lékařských poznatcích. Bavilo nás pomáhat si jako medici navzájem a rádi bychom na to navázali právě tímto "insiderem" do světa medicíny, který snad nejen medikům, ale i všem dalším zájemcům, pomůže nakouknout více do úžasného světa klinické a laboratorní medicíny. Podcastem Vás provází MUDr. Jakub Hurych a MUDr. Roman Štícha z tvůrčí skupiny Medici Boni, autoři učebnice "Lékařská mikrobiologie - repetitorium".