Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #008 O založení laboratoře, práci pediatra a životní rovnováze s Evou Fürstovou.

Medici Boni Podcast

Medici Boni

Společnost

#008 O založení laboratoře, práci pediatra a životní rovnováze s Evou Fürstovou.

Obrázek epizody #008 O založení laboratoře, práci pediatra a životní rovnováze s Evou Fürstovou.

Poslechněte si podcast

11. 3. 2021

57 min

O tom, jak Evu přihláška na poslední chvíli k doktorskému studiu zanesla až na stáž do belgické Lovaně, odkud si přivezla zkušenosti k rozběhnutí vlastní laboratoře. V té se věnuje výzkumu organoidů pro personalizaci léčby pacientů s cystickou fibrózou. Povídali jsme si taky o tom, jak se Eva nebojí příležitostí, jak začala s CrossFitem, jak si zvládá organizovat čas a nepřepracovat se nebo taky o její činnosti v akademickém senátu 2. LF.

Popis podcastu

Od mediků pro mediky, a všechny další zájemce, o světě medicíny přímo z první ruky. Trocha vyprávění, studií a rozhovorů na akademické půdě. O úskalích a slastech studia na lékařské fakultě, o zkušenostech ze zahraničí či o nejnovějších lékařských poznatcích. Bavilo nás pomáhat si jako medici navzájem a rádi bychom na to navázali právě tímto "insiderem" do světa medicíny, který snad nejen medikům, ale i všem dalším zájemcům, pomůže nakouknout více do úžasného světa klinické a laboratorní medicíny. Podcastem Vás provází MUDr. Jakub Hurych a MUDr. Roman Štícha z tvůrčí skupiny Medici Boni, autoři učebnice "Lékařská mikrobiologie - repetitorium".