Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #007 Zlatá, stříbrná a bronzová Bára Jíšová

Medici Boni Podcast

Medici Boni

Společnost

#007 Zlatá, stříbrná a bronzová Bára Jíšová

Obrázek epizody #007 Zlatá, stříbrná a bronzová Bára Jíšová

Poslechněte si podcast

4. 3. 2021

57 min

O čem jsme si s Bárou povídali? Třeba o tom, proč si vybrala zrovna chirurgii, co jí na tomto oboru baví nebo taky o historkách z operačního sálu. V téhle epizodě ale nehraje prim jen medicína, Bára je totiž taky úspěšnou atletkou. Řekla nám, jak zvládá sport a práci lékařky, jak si organizuje tréninky a proč už se nějakým kilem navíc na váze netrápí.

V epizodě se taky dozvíte, k čemu jsme se společně tak trochu vyhecovali . Dáme vědět, jestli společnou výzvu splníme. Jestli je vám sportovní téma blízké, určitě si novou epizodu pusťte, je se na co těšit!

Popis podcastu

Od mediků pro mediky, a všechny další zájemce, o světě medicíny přímo z první ruky. Trocha vyprávění, studií a rozhovorů na akademické půdě. O úskalích a slastech studia na lékařské fakultě, o zkušenostech ze zahraničí či o nejnovějších lékařských poznatcích. Bavilo nás pomáhat si jako medici navzájem a rádi bychom na to navázali právě tímto "insiderem" do světa medicíny, který snad nejen medikům, ale i všem dalším zájemcům, pomůže nakouknout více do úžasného světa klinické a laboratorní medicíny. Podcastem Vás provází MUDr. Jakub Hurych a MUDr. Roman Štícha z tvůrčí skupiny Medici Boni, autoři učebnice "Lékařská mikrobiologie - repetitorium".