"... Výsledkem je, že v ČR se v roce 2023 prodalo o 13,5 % méně cigaret než o rok dříve. A zhruba pětina cigaret spotřebovávaných v ČR nyní není v ČR zdaňovaná. ..."
S měsíčním předplatným získáte přístup k epizodám pouze pro
předplatitele. Každý pracovní den jedna aktuální epizoda pro předplatitele a neuteče vám nic v ekonomice a financích! Akcie, kurz, reformy, hrozby i příležitosti. A k tomu navrch jednou týdně volná epizoda pro každého.
Předplatné dostupné na: https://anchor.fm/marketasichtarova/subscribe
Staň se placeným odběratelem:
https://anchor.fmmarketasichtarova/subscribe Každý pracovní den aktuální epizoda a neuteče vám nic v ekonomice a financích! Akcie, kurz koruny, reformy, hrozby i příležitosti, investice i varování před riziky. Se stále čerstvými komentáři k ekonomice se vám nestane, že vás vláda zaskočí měnovou reformou, burzy propadem, penzijní fondy ztrátou, nemovitosti poklesem či kryptoměny růstem! Každý pracovní den čerstvé komentáře očima, které rozhodně nejsou mainstreamové.
S měsíčním předplatným získáte přístup ke všem epizodám. A k tomu navrch jednou týdně volná epizoda pro každého. Předplatné zde:
https://anchor.fm/marketasichtarova/subscribe