Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #9 Eva Hájková - o funkční medicíně, imunitním systému a prevenci

Marketa's Vibes

Elite Bloggers Podcasts

Zdraví

#9 Eva Hájková - o funkční medicíně, imunitním systému a prevenci

Obrázek epizody #9 Eva Hájková - o funkční medicíně, imunitním systému a prevenci

Poslechněte si podcast

2. 3. 2021

1 hod 7 min

Specialistka preventivní a funkční medicíny, spoluzakladatelka Institutu funkční medicíny a výživy, výživová specialistka a především advokátka architektury souvislostí zdravého bytí - to je Eva Hájková v několika slovech. Více slov přímo o tematice, která je v dnešní době žhavým tématem, si už ale můžete poslechnout přímo z rozhovoru, ve kterém se dotýkáme nejenom funkční medicíny a její aplikaci do praxe, ale také imunitního systému, prevenci a ochotě převzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Více informací o Evě najdete na jejím webu nebo na IFMV.

Popis podcastu

Podcast o tématech souznících s vlnou, která provází můj život. O filozofii, kterou šířím a žiju každou částí svého já. O zkušenostech, které stojí za mou prací. O názorech, ve které věřím. O hostech, kteří mají co předat. O výživě, fitness, zdravém životním stylu a v konečném důsledku o té osobě, která sedí za mikrofonem. Vítejte na podcastovém kanálu Markéty Gajdošové, certifikované výživové koučky, nutriční poradkyně a advokátky kvality pro tělo i duši. Sledovat mě můžete na Instagramu, kde jsem jako @marketgajdosova a více o mně se můžete dozvědět na www.marketagajdosova.com. Kontaktovat mě můžete na e-mailu marketasvibes@elitebloggers.cz.