Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody #24 Stravovací kultura a role jídla v životě

Marketa's Vibes

Elite Bloggers Podcasts

Zdraví

#24 Stravovací kultura a role jídla v životě

Obrázek epizody #24 Stravovací kultura a role jídla v životě

Poslechněte si podcast

26. 5. 2020

18 min

Stravovací kultura nás obklopuje doslova denodenně, ale přesto si málokdy uvědomujeme, jakou funkci vlastně má a jak na nás působí. Na otázku toho, jakou roli vlastně hraje jídlo v našem životě, se dnes totiž neodpovídá jednoduše. Vztah k jídlu, vztah s jídlem a vztah se sebou samým i s kulturou, která kolem nás panuje - jakou to má spojitost a proč už jídlo dnes není ani zdaleka "jen" palivo?

Popis podcastu

Podcast o tématech souznících s vlnou, která provází můj život. O filozofii, kterou šířím a žiju každou částí svého já. O zkušenostech, které stojí za mou prací. O názorech, ve které věřím. O hostech, kteří mají co předat. O výživě, fitness, zdravém životním stylu a v konečném důsledku o té osobě, která sedí za mikrofonem. Vítejte na podcastovém kanálu Markéty Gajdošové, certifikované výživové koučky, nutriční poradkyně a advokátky kvality pro tělo i duši. Sledovat mě můžete na Instagramu, kde jsem jako @marketgajdosova a více o mně se můžete dozvědět na www.marketagajdosova.com. Kontaktovat mě můžete na e-mailu marketasvibes@elitebloggers.cz.