Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #24 Stravovací kultura a role jídla v životě

Marketa's Vibes

Elite Bloggers Podcasts

Zdraví

#24 Stravovací kultura a role jídla v životě

Obrázek epizody #24 Stravovací kultura a role jídla v životě

Poslechněte si podcast

26. 5. 2020

18 min

Stravovací kultura nás obklopuje doslova denodenně, ale přesto si málokdy uvědomujeme, jakou funkci vlastně má a jak na nás působí. Na otázku toho, jakou roli vlastně hraje jídlo v našem životě, se dnes totiž neodpovídá jednoduše. Vztah k jídlu, vztah s jídlem a vztah se sebou samým i s kulturou, která kolem nás panuje - jakou to má spojitost a proč už jídlo dnes není ani zdaleka "jen" palivo?

Popis podcastu

Podcast o tématech rezonujících s filozofií, která provází můj život. O oblastech, o nichž nejenom mluvím, ale kterými především žiju každou částí svého já. O zkušenostech, které stojí za mou prací. O výživě, fitness, zdravém životním stylu, plnění si snů, vystupování z komfortní zóny a o osobě, která sedí za mikrofonem. Vítejte na podcastovém kanálu Markéty Gajdošové, výživářky s jedním z nejvyhledávanějších jmen československé nutriční scény, studentky klinické výživy, zakladatelky konceptu MG COACHING® a advokátky kvality pro tělo i duši. Sledovat mě můžete na Instagramu, kde jsem jako @marketgajdosova a více o mně se můžete dozvědět na www.marketagajdosova.com. Kontaktovat mě můžete na e-mailu podcast@elitebloggers.cz.