Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Marketa's Vibes

Elite Bloggers Podcasts

Zdraví

#14 Kalorie a kontext - proč je (ne)počítat?

Play

Poslechněte si podcast

4. 5. 2021

32 min

Jednotka energie, která vládne světu výživy a mnohdy i našim myšlenkám. Ta, která někdy způsobuje více škody než užitku, ale jejíž monitoring může být současně také skvělým nástrojem. Záleží na pochopení, situaci a kontextu. V dnešní epizodě se podíváme na zoubek tomu, proč mají kalorie neutrální charakter, jak (a jestli vůbec) jsou důležité, zda je potřebujeme počítat a kdy bychom je měli naopak vypustit z hlavy. Kromě toho se podíváme do zákulisí pravidla 80/20 a jeho širších souvislostí, které můžeme v konečném důsledku kromě svých talířů využít v mnohem zásadnějších oblastech života.

Popis podcastu

Podcast o tématech souznících s vlnou, která provází můj život. O filozofii, kterou šířím a žiju každou částí svého já. O zkušenostech, které stojí za mou prací. O názorech, ve které věřím. O hostech, kteří mají co předat. O výživě, fitness, zdravém životním stylu a v konečném důsledku o té osobě, která sedí za mikrofonem. Vítejte na podcastovém kanálu Markéty Gajdošové, certifikované výživové koučky, nutriční poradkyně a advokátky kvality pro tělo i duši. Sledovat mě můžete na Instagramu, kde jsem jako @marketgajdosova a více o mně se můžete dozvědět na www.marketagajdosova.com. Kontaktovat mě můžete na e-mailu marketasvibes@elitebloggers.cz.