Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Nezisk podcast | S Věrou Mouchovou – Power of X z.ú.

mamacoffee podcast

Daniel Kolsky / mamacoffee

Gastro

Nezisk podcast | S Věrou Mouchovou – Power of X z.ú.

Obrázek epizody Nezisk podcast | S Věrou Mouchovou – Power of X z.ú.

Poslechněte si podcast

27. 4. 2022

1 hod 5 min

Další epizoda podcastu Cafe Nezisk je s Věrou Mouchovou z organizace Power of X z.ú. Věra už řadu let organizuje spolu s týmem dobrovolníků inspirativní konferenci TEDx Youth Prague. 

TEDx Youth je konference součástí velké rodiny TED talks.  Jestliže velký TED má mission statement "Ideas worth spreading" aka "Myšlenky hodné šíření" pražská sestra se snaží “We inspire, entertain and open your hearts” Za několik let fungování dobrovolníci uspořádali více jak  22 akcí, se 150 hosty - přednášejícími a cca deseti tisíci účastníky.

Věra Mouchová vede tým TEDxYouth Prague. Profesí inovační manažerka aktuálně na rodičovské. Vybudovala inovační ekosystém (kompetenční centrum) v Digiteq Automotive což je dceřiná společnost Škoda auto a německé firmy Cariad. Věnovala se inovacím v oblasti asistenčních systémů, elektromobility nebo nových funkcí do aut.

Povídáme si o jejích prvních zkušenostech s TED, co ji i po letech v týmu baví a na co se těší, ale i o zcela praktickém způsobu jak tým TEDx youth organizuje i o možnostech dobrovolníků zapojit se do přípravy a realizace konference.

Více o TEDx youth Prague a konferenci, která se koná v květnu v Praze se dozvíte na ig profilu TEDx youth Prague - https://www.instagram.com/tedxyouthprague

Přejeme dobrý poslech (omlouváme se za občasné kašlání) a budeme rádi za Vaší zpětnou vazbu - dejte nám vědět jak se vám epizoda líbila na info@mamacoffee.cz a nebo prostřednictvím sociálních sítí. Děkujeme! 

Popis podcastu

mamacoffee podcast - káva, kavárny, pěstování kávy a její zpracování, udržitelnost a další témata