Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Cafe Nezisk podcast | S Eliškou Kodyšovou – APERIO

mamacoffee podcast

Daniel Kolsky / mamacoffee

Gastro

Cafe Nezisk podcast | S Eliškou Kodyšovou – APERIO

Obrázek epizody Cafe Nezisk podcast | S Eliškou Kodyšovou – APERIO

Poslechněte si podcast

25. 4. 2022

1 hod

Další epizoda podcastu Cafe Nezisk od mamacoffee je rozhovor s ředitelkou organizace Aperio - společnost Společnost pro zdravé rodičovství, Eliškou Kodyšovou.

Aperio je organizace, která má mission statement – „Rodičovství je jedna z nejkrásnějších a nejsmysluplnějších životních rolí. Ne vždy je však snadné. APERIO Aperio je tu proto, aby rodiče podpořilo v náročných životních situacích, ukázalo jim směr a zlepšilo jejich postavení ve společnosti.

"V rámci podcastu probíráme, co to vůbec je „zdravé rodičovství“ a jak se proměňují role i potřeby rodičů.Co konkrétně organizace Aperio nabízí za aktivity a jak se dařilo nabízet program i během covidu.

Více informací, pozvánky na akce a mnoho dalšího najdete na webu organizace:https://www.aperio.cz/

Stavte se v Cafe Nezisk na Pohořelci – Pohořelec 2, Praha 1 (otevřeno Po-Pá 8:30 – 18.30 hod)Přejeme dobrý poslech, budeme rádi za Vaší zpětnou vazbu - dejte nám vědět jak se vám epizoda líbila na info@mamacoffee.cz a nebo prostřednictvím sociálních sítí.

Děkujeme!