Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

MAMA on air

Elite Bloggers Podcasts

Pro ženy

#56 Na slovíčko s Dr. Petrem Zahradníkem Ph.D., dětským fyzioterapeutem

Play

Poslechněte si podcast

11. 6. 2021

46 min

„Děti nám určují vše, co potřebujeme k tomu, proč rozumíme sami sobě a druhým.“
říká můj host fyzioterapeut a zakladatel kliniky Spi eko, Dr. Petr Zahradník ,Ph.D.
S Petrem, který se převážně věnuje dětské fyzioterapii, jsme si povídali o psychomotorickém vývoji a hlavně o tom, jak my jako rodiče hrajeme velmi důležitou roli ve vývoji dítěte.

Padlo několik krásných a důležitých myšlenek, které mají spojitost s energií a komunikací mezi námi.
Mimo jiné se dozvíte, zda je opravdu důležité polohovaní na bříško a jak je to s Vojtovou metodou, vážně to děti bolí?
Petra IG: https://www.instagram.com/spinezio_fyzioterapie/?hl=cs
Petrův web: https://www.spinezio.cz/
Můj web: https://www.mamaonair.cz/ 

Popis podcastu

Vítejte v éteru MAMA on air podcastu. Jsem MÁMA a porodní asistentka, která si často maluje vzdušné zámky o sobě a životě, miluje přírodu, ticho, klid a svoji DCERU. Jsem žena, která si nedokáže představit ráno bez hrnku dobré kávy, odpoledního běhu a večerní pohody, kdy jsem všichni spolu doma. Také neumím žít bez své práce a činností, které obohacují můj život na denní bázi. Právě díky práci a těm maličkostem můžu být spokojená a šťastná máma, která je připravená na všechny lumpárny, které dcerka vymyslí. A tenhle mateřský pozitivismus bych Vám chtěla prostřednictvím podcastů předat! Protože zastávám teorii, že energii, kterou vysíláme ostatním lidem, se nám jako bumerang vrací. A já chci mít neustále úsměv na rtech. Ráda bych pomocí podcastů sdílela svoje osobní i profesní zkušenosti, které by mohly pomoci ženám napříč věkových kategorií.Jste těhotná a jste na počátku objevování krás tohoto jiného stavu? Právě vy si můžete do sluchátek pustit moje povídání o slastech i strastech období těhotenství. Pokud už jste zkušená maminka v oboru mateřství, tak zde najdete inspiraci, rady, tipy a návody, jak si tu jízdu mateřstvím více zpříjemnit. Nooo a pro ty z Vás, kterým biologické hodiny zatím netikají, zde mám chvilku klidu, kdy můžete hodit starosti za hlavu a možná se dozvědět něco, co se Vám bude hodit za pár let