Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #49 INSTA MAMINKY - MARKÉTA VENENÁ

MAMA on air

Elite Bloggers Podcasts

Pro ženy

#49 INSTA MAMINKY - MARKÉTA VENENÁ

Obrázek epizody #49 INSTA MAMINKY - MARKÉTA VENENÁ

Poslechněte si podcast

26. 2. 2021

42 min

Nový podcast z rubriky INSTA MAMINKY je venku.
Tentokrát uslyšíte rozhovor s úspěšnou blogerkou, make-up artistkou, social media manažerkou a maminkou v jedné osobě, Markétou Venenou.

Martét má osmiměsíční holčičku, Adélku, se kterou objevuje a  prožívá krásy mateřství úplně poprvé.
V rozhovoru jsem se zaměřily na Markétin porod, který popisuje jako krásný a výjimečný zážitek. Markét sdílí zkušenost s porodem ambulantním, který u nás v ČR je teprve "v plenkách".
Uslyšíte jak Markét zvládá life-work balance a kdo jí s tím hodně pomáhá. A nejen to.

Více uslyšíte v dnešním podcastu.

Popis podcastu

Vítejte v éteru MAMA on air podcastu. Jsem MÁMA a porodní asistentka, která si často maluje vzdušné zámky o sobě a životě, miluje přírodu, ticho, klid a svoji DCERU. Jsem žena, která si nedokáže představit ráno bez hrnku dobré kávy, odpoledního běhu a večerní pohody, kdy jsem všichni spolu doma. Také neumím žít bez své práce a činností, které obohacují můj život na denní bázi. Právě díky práci a těm maličkostem můžu být spokojená a šťastná máma, která je připravená na všechny lumpárny, které dcerka vymyslí. A tenhle mateřský pozitivismus bych Vám chtěla prostřednictvím podcastů předat! Protože zastávám teorii, že energii, kterou vysíláme ostatním lidem, se nám jako bumerang vrací. A já chci mít neustále úsměv na rtech. Ráda bych pomocí podcastů sdílela svoje osobní i profesní zkušenosti, které by mohly pomoci ženám napříč věkových kategorií.Jste těhotná a jste na počátku objevování krás tohoto jiného stavu? Právě vy si můžete do sluchátek pustit moje povídání o slastech i strastech období těhotenství. Pokud už jste zkušená maminka v oboru mateřství, tak zde najdete inspiraci, rady, tipy a návody, jak si tu jízdu mateřstvím více zpříjemnit. Nooo a pro ty z Vás, kterým biologické hodiny zatím netikají, zde mám chvilku klidu, kdy můžete hodit starosti za hlavu a možná se dozvědět něco, co se Vám bude hodit za pár let