Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Miloslav Mečíř: Vítězství při obnovené premiéře

MALL.TV Podcast

MALL.TV

Společnost

Miloslav Mečíř: Vítězství při obnovené premiéře

Obrázek epizody Miloslav Mečíř: Vítězství při obnovené premiéře

Poslechněte si podcast

10. 3. 2021

18 min

TOP Moment |Oficiální součástí her se tenis (znovu) stal až v roce 1988 v Soulu. Československá stopa zde byla skutečně nepřehlédnutelná: Miloslav Mečíř s Milanem Šrejberem získali v mužské čtyřhře bronz, Helena Suková s Janou Novotnou v ženské dokonce stříbro. Ale ten úplně největší úspěch přišel ve dvouhře mužů. 24letý slovenský tenista Miloslav Mečíř totiž vezl domů zlatou olympijskou medaili.

Popis podcastu

MALL.TV je internetová televize, na které se můžete každý týden setkávat s takovými osobnostmi jako je Roman Vaněk, Petr Havlíček, Adam Gebrian, Luděk Staněk a mnoho dalších. Je nám ale jasné, že ne vždy máte čas se dívat na videa, a proto jsme se rozhodli vybrané pořady přetvořit do podoby podcastu, abyste nás měli při sobě, i když jedete do práce nebo cvičíte. V našich podcastech vás čekají zajímavé rozhovory se slavnými osobnostmi, experty, zábavné stand-upy i nové poznatky a vědomosti ze světa gastronomie nebo třeba vesmíru. A až budete mít čas, nezapomeňte se podívat na MALL.TV, protože u nás je pořád co objevat.